باند یاکوزا در بهارستان منهدم شد

به گزارش وبلاگ ماریانا، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران از دستگیری 3 نفر از برهم زنندگان نظم عمومی در بهارستان با نام مستعار یاکوزا اطلاع داد.

باند یاکوزا در بهارستان منهدم شد

به گزارش گروه حوادث وبلاگ ماریانا، مهدی سرپناه در تبادل نظر با تسنیم با اشاره به دستگیری مخلان آسایش مردم گفت: فردی با عنوان یاکوزا به همراه دو همدست خود که در ماه های گذشته در محله سبزدشت بهارستان اقدام به تخریب خودروهای شخصی و اموال مردم می کردند، دستگیر شد.

وی با بیان اینکه این افراد پس از قدرت نمایی و عربده کشی و تخریب اموال مردم متواری شده بودند اضافه کرد: 3 نفر از برهم زدگان نظم عمومی جامعه به شهرهای شمالی کشور متواری و پس از رصد اطلاعاتی پلیس و بازگشت به منطقه در دام پلیس گرفتار و دستگیر می شوند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران در ادامه گفت: هیبت پوشالی این اراذل و اوباش در محل وقوع جرم توسط پلیس و در حضور مردم شکسته شد و مردم از پلیس و مأموران سبزپوش قدردانی کردند.

سرپناه با بیان اینکه مردم پس از دستگیری متهمان احساس آرامش کردند گفت: چنگال عدالت و قانون و همچنین تیزبینی و هوشیاری پلیس در جهت حفظ نظم و امنیت جامعه در پشتیبانی از مردم واقع شده است.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران در سرانجام اظهار داشت: خط قرمز نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران امنیت مردم است و هر شخصی در هر لباسی بخواهد نظم عمومی جامعه را برهم بزند قطعا با قدرت پلیس و دستگاه قضایی روبرو خواهد شد.

منبع: جام جم آنلاین

به "باند یاکوزا در بهارستان منهدم شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باند یاکوزا در بهارستان منهدم شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید